STARTECH.COM DC Power Adapter - 20V 3.25A - Universal AC DC Power Supply Block Adapter - External 2 Pin Terminal Block (ITB20D3250)
Features
(Pictures are For Illustration Purposes Only)
Startech
pdf brochure downloadDownload Brochure
Startech's MPN:
ITB20D3250
DC Power Adapter - 20V 3.25A - Universal AC DC Power Supply Block Adapter - External 2 Pin Terminal Block (ITB20D3250)