Philips Evnia 34M2C6500 34" Wqhd 3440x1440 0.03MS 175Hz Qdoled Gaming Monitor HDMI DP 3.5mm Jack Audio-out Vesa Has HDR10 3Yr Wty 34M2C6500/75
Features
Philips
Philips's MPN:
34M2C6500/75
PHILIPS EVNIA 34M2C6500 34IN WQHD 3440x1440 0.03MS 175Hz QDOLED Gaming Monitor HDMI DP 3.5mm Jack Audio-out VESA HAS HDR10 3Yr Wty