MSI Modern Nont I5-1235U/16G/1T/W11P/3Y ON MODERN AM272P 12M-1052AU
Features
MSI / Micro-Star's MPN:
MODERN AM272P 12M-1052AU
Modern AM272P 12M AIO Black - 27in Non-Touch - i5-1235U - 16GB RAM - 1TB SSD - WiFi6 - Webcam - Height Adjustable - Wired KB&M - Windows 11 Pro - 3Y Onsite
Print this page
Information
SKU/Item No
660932
Vendor Part No
MODERN AM272P 12M-1052AU
UPC/EAN Number
Our Stock
click for more info
Price
Buy Qty
QR 2D barcode
Product link
No link
Manufacturer's link
MSI / Micro-Star
Related Product(s)
Review Link(s)
* Indication only, please consult the supplier stock level below.
** This is the stock level in our warehouse.
** Please check Stock Information below for out of stock items.
Stock Information
Our Qty in Stock
Availability and ETA
Our own stock
0
Usually 1-3 days (when supplier has stock)
Supplier's Qty in Stock
Availability and ETA
Updated
Supplier one
13/05/26 09:15AM
Systems and ...
B.Y.O. Systems
PC Systems
Bargain Corner
Bundle Deals
Memory Tools
Kingston Tool
Find the right memory
Category/Brand
By Manufacturers
Add-on Cards
Cables, Adaptors
Cases, PSUs
CD, DVD Products
Communication
Cooling
CPUs
Digital Cameras, webcams
Input Devices
KVM, Video Switch, Extenders
Memory
Memory Cards
Monitors, Projectors
Motherboards
Multimedia Players
Network, Internet
Notebooks, Tablets, E-Reader, GPS
POS, AIDC
Printers, Scanners
Security, Survelliance
Servers
Smart phone related
Software
Sound
Storage, Enclosure
Systems, Barebone
Systems, Namebrand
Tools, Gifts
UPS, Power Protect
USB, 1394, SATA, IDE
Video, TV Cards
Warranty
Newsletter
Your E-mail:
Where did you
hear about us?
Most popular brands
Alogic
ASRock
Asus
Brateck
Cabac
Cisco
Cmc
Crucial
Datalogic
Dell
Eaton
Enermax
ESET
Gigabyte
HP
HPE
Intel
Kensington Acco
Kingston
Logitech
MBEAT
Microsoft
Otterbox
Samsung
Seagate
Startech
T & T
TP-LINK
Uag
Vantec
Western Digital/Sandisk
In Trolley
Visited
In trolley
/Visited
Your trolley is empty
Subtotal:
(inc. GST, excl. freight etc)
MSI Modern Nont I5-1235U/16G/1T/W11P/3Y ON
Dell Intel® Xeon® Gold 6444Y 3.6G 16C/32T 16GT/s 45M Cache Turbo HT 270WDDR5-4800 Customer Install
Corsair DDR5, 4800MT/s 32GB 2x16GB SODIMM, Unbuffered, 40-40-40-77, Black Pcb, Std Pmic, 1.1V, Vengeance
Dell 280W 7.4MM AC Adapter With Power Cord - Anz - 1YR Ltd HW Warranty - Snp