STARTECH.COM 12" Molex LP4 Power Extension Cable M/F - 4 pin Molex Power Connector - 4 pin Power Extension Cable - LP4 Power Cable LP4POWEXT12
Features
(Pictures are For Illustration Purposes Only)
Startech
pdf brochure downloadDownload Brochure
Startech's MPN:
LP4POWEXT12
12in Molex LP4 Power Extension Cable M/F - 4 pin Molex Power Connector - 4 pin Power Extension Cable - LP4 Power Cable