STARTECH.COM 12" SATA to Molex LP4 Power Cable Adapter F/M - SATA to LP4 Power Adapter - SATA Female to Molex Male Power Cable - 12 inch LP4SATAFM12
Features
(Pictures are For Illustration Purposes Only)
Startech
pdf brochure downloadDownload Brochure
Startech's MPN:
LP4SATAFM12
12in SATA to Molex LP4 Power Cable Adapter F/M - SATA to LP4 Power Adapter - SATA Female to Molex Male Power Cable - 12 inch
Brand Name: StarTech.com
Connector on First End: SATA
Connector on Second End: Molex
Cord Length: 30.48 cm
Product Type: Adapter Cord
Basic
Brand Name:
StarTech.com
Connector on First End:
SATA
Connector on Second End:
Molex
Cord Length:
30.48 cm
Product Type:
Adapter Cord
General Information
Brand Name:
StarTech.com
Manufacturer Part Number:
LP4SATAFM12
Manufacturer Website Address:
http://www.startech.com/au
Manufacturer:
Packaged Quantity:
1
Product Name:
12in SATA to Molex LP4 Power Cable Adapter - F/M