STARTECH.COM 12" 15 pin SATA Power Extension Cable - SATA Power Male to Female Extender - 12 Inch SATA Power Extension Cord - 15pin Plug to 15pin Rec SATAPOWEXT12
Features
(Pictures are For Illustration Purposes Only)
Startech
pdf brochure downloadDownload Brochure
Startech's MPN:
SATAPOWEXT12
12in 15 pin SATA Power Extension Cable - SATA Power Male to Female Extender - 12 Inch SATA Power Extension Cord - 15pin Plug to 15pin Receptacle
Brand Name: StarTech.com
Connector on First End: SATA
Connector on Second End: SATA
Cord Length: 30.48 cm
Product Type: Power Extension Cord
Basic
Brand Name:
StarTech.com
Connector on First End:
SATA
Connector on Second End:
SATA
Cord Length:
30.48 cm
Product Type:
Power Extension Cord
General Information
Brand Name:
StarTech.com
Manufacturer Part Number:
SATAPOWEXT12
Manufacturer Website Address:
http://www.startech.com/au
Manufacturer:
Packaged Quantity:
1
Product Name:
12in 15 Pin SATA Power Extension Cable