STARTECH.COM 12" 4 Pin Fan Power Splitter Cable - F/M - 1ft Fan Y Cable - 1ft 4-pin Fan Splitter Cable FAN4SPLIT12
Features
(Pictures are For Illustration Purposes Only)
Startech
pdf brochure downloadDownload Brochure
Startech's MPN:
FAN4SPLIT12
12in 4 Pin Fan Power Splitter Cable - F/M - 1ft Fan Y Cable - 1ft 4-pin Fan Splitter Cable
Brand Name: StarTech.com
Connector on First End: Molex
Connector on Second End: Molex
Cord Length: 30.48 cm
Product Type: Splitter Cord
Basic
Brand Name:
StarTech.com
Connector on First End:
Molex
Connector on Second End:
Molex
Cord Length:
30.48 cm
Product Type:
Splitter Cord
General Information
Brand Name:
StarTech.com
Manufacturer Part Number:
FAN4SPLIT12
Manufacturer Website Address:
http://www.startech.com/au
Manufacturer:
Packaged Quantity:
1
Product Name:
12in 4 Pin Fan Power Splitter Cable