STARTECH.COM 12" 4 Pin Fan Power Extension Cable - M/F - Pwm - 1ft case Fan Extension Cable - 1ft Pwm Extension Cable FAN4EXT12
Features
(Pictures are For Illustration Purposes Only)
Startech
pdf brochure downloadDownload Brochure
Startech's MPN:
FAN4EXT12
12in 4 Pin Fan Power Extension Cable - M/F - PWM - 1ft case Fan Extension Cable - 1ft PWM Extension Cable
Brand Name: StarTech.com
Connector on First End: Molex
Connector on Second End: Molex
Cord Length: 30.48 cm
Product Type: Power Extension Cord
Basic
Brand Name:
StarTech.com
Connector on First End:
Molex
Connector on Second End:
Molex
Cord Length:
30.48 cm
Product Type:
Power Extension Cord
General Information
Brand Name:
StarTech.com
Manufacturer Part Number:
FAN4EXT12
Manufacturer Website Address:
http://www.startech.com/au
Manufacturer:
Packaged Quantity:
1
Product Name:
12in 4 Pin Fan Power Extension Cable