Corsair Vengeance DDR5 32GB (2x16GB) DDR5 6000 (PC5-48000) CL36 1.4V AMD Expo Memory Grey CMK32GX5M2E6000Z36
Features
(Pictures are For Illustration Purposes Only)
Corsair
Corsair's MPN:
CMK32GX5M2E6000Z36
CORSAIR VENGEANCE DDR5 32GB (2x16GB) DDR5 6000 (PC5-48000) CL36 1.4V AMD EXPO Memory Grey
Specifications
Capacity
32GB (2x16GB)
Error Checking
Form Factor
DIMM 288 Pin
Frequency
6000MHz
Product Family
VENGEANCE DDR5
Type
DDR5
Voltage
1.4V