Cisco Slim 80W Power adaptor for Catalyst Micro switches PSU-L-80W-ADPT
Features
Cisco's MPN:
PSU-L-80W-ADPT
Slim 80W power adaptor for Catalyst Micro switches
Print this page
Information
SKU/Item No
639787
Vendor Part No
PSU-L-80W-ADPT
UPC/EAN Number
Our Stock
click for more info
Price
Buy Qty
QR 2D barcode
Product link
No link
Manufacturer's link
Cisco
Related Product(s)
Review Link(s)
* Indication only, please consult the supplier stock level below.
** This is the stock level in our warehouse.
** Please check Stock Information below for out of stock items.
Stock Information
Our Qty in Stock
Availability and ETA
Our own stock
0
Usually 1-3 days (when supplier has stock)
Supplier's Qty in Stock
Availability and ETA
Updated
Supplier one
13/05/26 09:15AM
Systems and ...
B.Y.O. Systems
PC Systems
Bargain Corner
Bundle Deals
Memory Tools
Kingston Tool
Find the right memory
Category/Brand
By Manufacturers
Add-on Cards
Cables, Adaptors
Cases, PSUs
CD, DVD Products
Communication
Cooling
CPUs
Digital Cameras, webcams
Input Devices
KVM, Video Switch, Extenders
Memory
Memory Cards
Monitors, Projectors
Motherboards
Multimedia Players
Network, Internet
Notebooks, Tablets, E-Reader, GPS
POS, AIDC
Printers, Scanners
Security, Survelliance
Servers
Smart phone related
Software
Sound
Storage, Enclosure
Systems, Barebone
Systems, Namebrand
Tools, Gifts
UPS, Power Protect
USB, 1394, SATA, IDE
Video, TV Cards
Warranty
Newsletter
Your E-mail:
Where did you
hear about us?
Most popular brands
Alogic
ASRock
Asus
Brateck
Cabac
Cisco
Cmc
Crucial
Datalogic
Dell
Eaton
Enermax
ESET
Gigabyte
HP
HPE
Intel
Kensington Acco
Kingston
Logitech
MBEAT
Microsoft
Otterbox
Samsung
Seagate
Startech
T & T
TP-LINK
Uag
Vantec
Western Digital/Sandisk
In Trolley
Visited
In trolley
/Visited
Your trolley is empty
Subtotal:
(inc. GST, excl. freight etc)
Cisco Slim 80W Power adaptor for Catalyst Micro switches
Alogic Tether USB-C to C Lanyard Data and Charge Cable 60W 480Mbps - 1.2M Aqua
Asus Dual GeForce Rtx 5070 12GB GDDR7 OC Edition
Jabra Engage SE Desk Stand For Stereo/Mono USB-C
Startech 3-Port Portable USB 3.0 Hub plus Gigabit Ethernet - Built-In Cable
UGREEN 3.5mm Female to 2 Male Headset Splitter (10790)
Cisco APL-MERAKI MT Enterprise License And Support 1YR
Alogic 10m LC-LCA Single Mode Duplex Lszh Fibre Cable 09/125 OS2
Alogic DisplayPort to Dual DisplayPort 2.0 Adapter - 4K - 30 Hz